Oferta pracy – Inspektor ds. budowlanych

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Łobzów” w Krakowie
zatrudni pracownika na stanowisko:

INSPEKTOR DS. BUDOWLANYCH

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad utrzymaniem nieruchomości w zakresie ogólnobudowlanym
  • Planowanie i nadzór nad wykonywanymi pracami remontowymi
  • Przygotowanie dokumentacji do przetargów na roboty budowlane, rozliczanie robót remontowych
  • Nadzór nad firmą świadczącą usługi konserwacyjne
  • Przeprowadzanie okresowych kontroli i przeglądów nieruchomości Spółdzielni
  • Prowadzenie książek obiektów budowlanych i dokumentacji technicznej
  • Prowadzenie korespondencji i obsługa właścicieli lokali i członków Spółdzielni
  • Współpraca z pozostałymi komórkami Spółdzielni

Wymagania, które powinien spełniać kandydat:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie, techniczne, budowlane
  • Uprawnienia budowlane, przynależność do MOIIB
  • Umiejętność kosztorysowania robót budowlanych (obsługa programu Zuzia)
  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji obiektów i budynków mieszkalnych
  • Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych (Microsoft Office)
  • Staż pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność w obsłudze klienta, umiejętność współpracy

Pracodawca oferuje:

  • Przygotowanie i wdrożenie do pracy na stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Stałe godziny pracy (poniedziałek: 8-17, wtorek-czwartek: 7-15, piątek: 7-14)

Kandydat powinien przedłożyć następujące dokumenty:

  • CV z opisem dotychczasowego stażu pracy (podać termin gotowości podjęcia pracy)
  • Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje
  • Dokumenty potwierdzające dotychczasowy staż pracy

Dokumenty aplikacyjne można składać w Sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej „Łobzów” w Krakowie przy ul. Mazowieckiej 66 lub przesyłać na adres email poczta@smlobzow.pl . Oferta pracy jest ważna do dn. 30.11.2021 r. lub do odwołania.

  • Dodatkowe informacje pod nr tel.: 12 632 10 14, 603 559 558.
  • Spółdzielnia zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru bez informowania kandydatów o dokonanym wyborze.
  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Łobzów” z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
  • Informujemy, że Administratorem danych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Łobzów” z siedzibą w Krakowie przy ul. Mazowieckiej 66. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.